پنکک یا کرم پودرها

پنکک یا کرم پودرها

نوع کرم پودر مناسب

 

کرم پودرها براساس نوع پوشش تقسیم بندی میشوند :

۱/ کرم های مرطوب کننده رنگی :که علاوه بر خاصیت مرطوب کنندگی مقداری دانه های رنگی هم دارند که به پوست رنگ می بخشد این کرم برای پوستهای جوان و صاف مناسب است .

نوع کرم پودر مناسب

۲/ فون مایع که رایج ترین و محبوب ترین شکل کرم پودر است: زیرا استفاده از آن آسان است و پوشش طبیعی به پوست میدهد این کرم ها معمولاٌ برای پوستهای نرمال و خشک مناسب هستند و افرادی که پوست چرب دارند باید از نوع بدون چربی ( Oil Free ) آن استفاده کنند .

 

۳/ کرم پودر : این کرم ها بسیار مرطوب و غنی هستند مخصوصاً مناسب پوستهای خشک می باشند و چون بافت تقریباً سنگین دارند باید شما مطمئن شوید که خوب جذب پوست شده برای این کار از یک اسفنج مرطوب کمک بگیرید .

نوع کرم پودر مناسب

۴/ کرم پودر فشرده یا پنکیک : این کرم قدرت پوشش بیشتری دارد معمولاً به شکل پودر فشرده شده و به دو صورت چرب و خشک موجود است و استفاده آن معمولاً به کمک اسفنج می باشد که روی آن در نظر گرفته شده است .

نوع کرم پودر مناسب

۵/ پن استیک : این کرم پودر در گذشته در هالیود استفاده می شده، دارای بافت سنگین می باشد و ب برای پوشش معایب پوستی و سرخی زخم سیار مناسب می باشد مقداری از آن را روی محل می گذاریم و با یک اسفنج محو می کنیم .

پنکک یا کرم پودر صورت :
پودر صورت یکی از مهمترین اقلام لوازم ارایشی بشمار میروداین پودر ها معمولا صورت را از اسیب سرما وگرماوهوای خشک محفوظ نگه میدارند واز خشونت وترک خوردگی پوست جلوگیری می کنند.در ساخت این نوع پنکک ها می توان موادی استفاده کرد که برای پوست خاصیت های زیادی از جمله ویتامینه کردن جلوگیری از افتاب سوختگی و معالجه بعضی از ناراحتی های پوستی را ذکر کرد .در این رابطه دهها فرمول کاربردی موجود است که درخواست کنند گامن می توانند به ادرس وشماره تلفن اعلام شده در منوی تماس با ما یا مشاوره با ما مراجعه فرمایند.

درباره mahanchemical.co

مهندس شیمی پانزده سال تدریس شیمی تولید کننده مواد شیمیایی در قم متولد تیر چهل وسه

پاسخ بدهید