ساخت پنکیک

ساخت پنکیک

مقدار کمی پودر می تواند به صورت شما درخشش ببخشد، رنگ پوست شما را زیباتر کند و کرم پودر و کانسیلر را روی صورت شما ماندگار سازد اما همه این ها با پیدا کردن رنگ و فرمول صحیح امکان پذیر است.

انتخاب اشتباه ممکن است آرایش شما را کدر و سنگین کند به همین دلیل در اینجا تصمیم گرفتیم تا راهنمای مفیدی برای انتخاب بهتر در اختیار شما بگذاریم.

یک باور اشتباه بین مردم رواج دارد و آن اینکه پنکک های بی رنگ اصلا روی پوست دیده نمی شوند. این یک دروغ است. آن ها می توانند پوست شما را خیلی سفید، کدر و غیر طبیعی نشان بدهند. هرگز پنکک بی رنگ استفاده نکنید.

برای بیشتر مردم پنککی با ته رنگ زرد می تواند موثر باشد چون قرمزی صورت را از بین می برد و چهره را گرم می کند. سعی کنید رنگی انتخاب کنبد که ته رنگ زرد داشته باشد اما دقیقا رنگ پوستتان باشد.

اگر پوست خیلی چربی دارید، پودر روی پوست شما تیره تر می شود پس پیشنهاد می کنیم که رنگی یک درجه روشن تر انتخاب کنید.

اگر پوستتان خیلی خشک است اصلا به پودر نیازی ندارید چون بیشتر آن را خشک و زبر به نظر می رساند.

مرطوب کننده زیاد ممکن است باعث شود که پودر روی صورت شما مثل کیک شود در نتیجه مقدار کم مرطوب کننده بزنید و اجازه دهید که اول خشک شود بعد پودر بزنید.

فرمول های مختلف نتایج مختلفی هم دارند. پودرهای مات پوست را صاف می کنند، پودرهای براق به آرایش بعد می دهند و پنکک های کرمی هم به عنوان کرم پودر و هم پنکک کاربرد دارند.

لازم نیست به تمام صورتتان پنکک بزنید. فقط در نقاطی از آن استفاده کنید که پوستتان برق می زند. برای بیشتر خانم ها زدن پودر روی منطقه T کافی است.

 

درباره mahanchemical.co

مهندس شیمی پانزده سال تدریس شیمی تولید کننده مواد شیمیایی در قم متولد تیر چهل وسه

پاسخ بدهید